Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: XIII Tolk Folk - Relacje 
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

WpisWysłany: 12-07-2011 17:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniale było się spotkać z Wami wszystkimi Uśmiech Drzeć się przy ognisku (szkoda, że z soboty na niedzielę było tak głośno z imprezy i nie dało się powtórzyć piątkowego darcia gardeł Jestem rozwalony ), brać udział w konkursie teatralnym i obserwować innych wieeeeeeeeeelgachny uśmiech, słuchać prelekcji (tak, Nazgule okazali się być najbardziej życiowi Śmiech ) i po prostu być Śmiech

TFy mają jakąś magiczną siłę, która pozwala przenieść się w inny świat, o którym potem ciężko zapomnieć i wrócić do V Ery (no dobra, skutecznie przypominają o TFie pogryzienia po meszkach i buraczkowy dekolt Jestem rozwalony )

Dzięki wielkie Wszystkim wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Za to, że byliście Śmiech
I do zobaczenia najpóźniej za rok na naszym Dworze Namiotowym (bo na Dolnym Śląsku wychodzi się na DWÓR nie na pole Język )

Moje Śródziemie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora