Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Miejcie nadzieję, ze w końcu nawet najbłahsze z waszych pragnień wyda owoce." Posłowie Valarów do Numenorejczyków, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: XIII Tolk Folk - Relacje 
Autor Wiadomość
Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

WpisWysłany: 10-07-2011 23:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

I my wróciliśmy...
Nie mam teraz głowy już do pisania dłuższej relacji, ale przede wszystkim - dzięki wielkie dla Was - strasznie miło było mi Was znów zobaczyć, porozmawiać, podrzeć ryja przy gitarze, pojawić się w śródziemnych tożsamościach na ulicach Bielawy i w ogóle spędzić miło te kilka dni Jestem za

Specjalne podziękowania dla mONY za aprowizację, Ewie - mamie Ariany za domowe wino, które szczególnie jako grzaniec uratowało nas w piątkowy chłodny wieczór Uśmiech jak również za sałatkę, która dla każdego roślinożercy jest wybawieniem Jestem rozwalony i genialną pomidorówkę Spox MumakiLom oraz tacie Tici za pomoc z transporcie chwała wam, chylę czoła, dzięki

Organizatorom za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, dzięki czemu wiadomo było, co, gdzie i kiedy Uśmiech Koszulki (oraz zdobyczny breloczek) wspaniałe!! Love (szczególnie koszulki Jestem rozwalony - znający mnie bliżej wiedzą, dlaczego Jestem za ).

Przepraszam wszystkich, z którymi nie udało się pogadać, ale tak się złożyło, że w tym roku druga połowa mojego dwupiesowego towarzystwa była dośc mocno absorbująca moją uwagę - dla mojej Talvi to było pierwsze spędzenie czasu z tak dużą liczbą nieznanych jej ludzi, a że ona zanim trafiła do mnie, nie miała w ogóle kontaktów z człowiekiem, to stąd jej lękliwe reakcje... Niestety pół roku to za mało... Ale za rok będzie już na pewno dobrze i również ja będę mogła się bardziej towarzysko zaangażować Jestem za

Tak czy inaczej, dziękuję Wam wszystkim za super klimat i świetną zabawę, których mi strasznie brakowało Rządzę

fal napisał(a) (zobacz wpis):

Sarumanowi uprzejmie radzę przeczyścić palantir Nic nowego zdaje się nie doczytał, że nie musi się bronić i przegiął z rana z tą paniczną Złośliwy uśmiech obroną, aczkolwiek mam nadzieję, że zauważył, że TolkFolkowy Dwór Namiotowy jest nie do przepędzenia/zlania/zwiania nawet, jeśli się udaje kogoś kim się nie jest grzmię jak Manwe

Również się przyłączam do tejże, jakże praktycznej rady Z przymrużeniem oka
Ale jednocześnie muszę przyznać, że:

1. Burza ze swoją chmurą była wyjątkowo widowiskowa i zrobiła na mnie wrażenie Z przymrużeniem oka I mam teorię, że to po prostu Manwe zrobił spektakularną sesję fotograficzną z mega-lampą błyskową Z przymrużeniem oka

2. Dobrze, że żaden namiot nie odleciał ani nie spłynął - myślę, że położenie Dworu Namiotowego jest tutaj na wielki plus - najbliższe wzgórza nie pozwoliły wiatrowi się rozpędzić tak, jak jest to możliwe przy takich burzach Jestem za

Tak więc do zobaczenia za rok! Rządzę Jestem rozwalony Jestem za

P.S. Może na jakiejś bitwie? Z przymrużeniem oka
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora