Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Ostatni Przyjazny Dom reaktywacja 
Autor Wiadomość
Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 06-03-2011 23:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę i dziękuję za wiadomość, brawo bo już przestałam tam zaglądać, a byłam przywiązana do tej strony. Poza tym brakuje stron z newsami w dziedzinie tolkienomanii. Jedyne wieści zbieram z tej strony, ale doszukiwać się nowych tematów informacyjnych czasem jest trudno i można jakąś ciekawostkę przeoczyć. Wiem, że są jakieś newsy elendilowskie ale... jeśli sięczasem czymś zrażę to - nawet nie pamiętam linka - nie jest to chlubna rysa mego charakteru i na tym sama tracę...więc ufam, że znajdą się zapaleńcy, jak poprzednio, ze bedą pisać. Przecież rosną młode dzielne pokolenia Aragornów zdolniejszych od Arathorów i zaplecze mają lepsze. Pozostaje ufać i podtrzymywać nadzieją Jestem za
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość