Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001
 
Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem


" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo i Gandalf, Hobbit


pokaż tylko ten wpis  Temat: Bastion LOTR 
Autor Wiadomość
Adorhil
Urodzony na Ardzie


WpisWysłany: 20-11-2010 16:13    Temat wpisu: Bastion LOTR Odpowiedz z cytatem

Korzystając z tego działu, pozwolę sobie przedstawić Wam:


Zobacz nasz film reklamowy!

Czy pamiętasz czasy GRY Twierdzy LOTR? Czy tęsknisz za tamtym klimatem, miejscami, zdarzeniami? A może po prostu jesteś fanem dzieł Tolkiena i/lub lubisz grać w gry RPG na forach internetowych?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, odwiedź Bastion LotR - projekt, który stawia sobie za cel wskrzeszenie pamiętnej GRY. Strona ta powstaje jako wspomnienie Twierdzy LotR, upadłego portalu, skupiającego się przede wszystkim na grze Władca Pierścieni: Strategiczna Gra Bitewna, na której po raz pierwszy pojawiła się GRA, w swym najlepszym okresie mająca ponad setkę graczy i kilkunastu Mistrzów Gry!

W III odsłonie GRY czekają na Ciebie starzy przyjaciele, niepowtarzalny klimat, znajome i tętniące życiem miasto - a wszystkim kierują Mistrzowie Gry znani z poprzednich edycji!

Dla Śródziemia znów nastały czasy niepokoju. W Gondorze zaczął szerzyć się melkoryzm, coraz więcej ludzi odwracało się od światła. Herumor z Pelargiru, były członek Rady Królewskiej, urósł w siłę i założył Kult Oka, stając się przywódcą tych, którym nie odpowiadał istniejący porządek rzeczy. Orkowie ponownie zaczęli gromadzić się w swych dawnych, ukrytych siedzibach na Wschodzie. Nadeszła godzina Nowego Cienia.

Gondor ogarnęła wojna domowa, król zginął z rąk rebeliantów, w wielu miastach nasiliła się działalność melkorystów. Herumor potajemnie zajął opuszczony Mordor i zaczął odbudowę dawnych twierdz Nieprzyjaciela. Działania wojenne ciągnęły się przez cztery lata - ostatecznie siły Zjednoczonego Królestwa Gondoru i Arnoru odepchnęły rebeliantów, jednakże Mordor wciąż pozostawał niezdobyty. Ofiarami melkorystów padły liczne miasta, w tym Twierdza, będąca siedzibą Namiestnika.

W roku 229 IV Ery udało się ją odbudować niemal całkowicie, nadając jej nowe miano Bastionu, który urósł do rangi symbolu - mimo zniszczeń zdołał powstać i był bliski odzyskania dawnej świetności. Jednakże nad Gondorem wciąż zalega cień Herumora, którego nie udało się ostatecznie pokonać. Jak długo potrwa to pozorne uśpienie? Czy losy wojny są już przesądzone? A może zło znów zdoła podnieść głowę i raz jeszcze zagrozić Wolnym Ludom?...


Trzecia edycja daje postaci różnorodne, ekscytujące drogi rozwoju. Obok wielu gildii i organizacji oficjalnych, istnieją także sekretne bractwa i stowarzyszenia, które mogą być nawet zakładane przez graczy! Nie ma również narzuconego wyboru strony konfliktu - jeśli chcesz, możesz stać po stronie Zjednoczonego Królestwa, bądź na przykład starać się o dołączenie do Herumora i melkorystów, stając się ich sekretnym poplecznikiem w Bastionie. Tak naprawdę ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia!

Nie zwlekaj! Odwiedź nas już dziś i rozpocznij niesamowitą przygodę w magicznym świecie Śródziemia. Zapraszamy!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Powered by phpBB2
Copyright © tolkien.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.