Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001
 
Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem


"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni


pokaż tylko ten wpis  Temat: Bastion LOTR 
Autor Wiadomość
Adorhil
Urodzony na Ardzie


WpisWysłany: 20-11-2010 16:13    Temat wpisu: Bastion LOTR Odpowiedz z cytatem

Korzystając z tego działu, pozwolę sobie przedstawić Wam:


Zobacz nasz film reklamowy!

Czy pamiętasz czasy GRY Twierdzy LOTR? Czy tęsknisz za tamtym klimatem, miejscami, zdarzeniami? A może po prostu jesteś fanem dzieł Tolkiena i/lub lubisz grać w gry RPG na forach internetowych?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, odwiedź Bastion LotR - projekt, który stawia sobie za cel wskrzeszenie pamiętnej GRY. Strona ta powstaje jako wspomnienie Twierdzy LotR, upadłego portalu, skupiającego się przede wszystkim na grze Władca Pierścieni: Strategiczna Gra Bitewna, na której po raz pierwszy pojawiła się GRA, w swym najlepszym okresie mająca ponad setkę graczy i kilkunastu Mistrzów Gry!

W III odsłonie GRY czekają na Ciebie starzy przyjaciele, niepowtarzalny klimat, znajome i tętniące życiem miasto - a wszystkim kierują Mistrzowie Gry znani z poprzednich edycji!

Dla Śródziemia znów nastały czasy niepokoju. W Gondorze zaczął szerzyć się melkoryzm, coraz więcej ludzi odwracało się od światła. Herumor z Pelargiru, były członek Rady Królewskiej, urósł w siłę i założył Kult Oka, stając się przywódcą tych, którym nie odpowiadał istniejący porządek rzeczy. Orkowie ponownie zaczęli gromadzić się w swych dawnych, ukrytych siedzibach na Wschodzie. Nadeszła godzina Nowego Cienia.

Gondor ogarnęła wojna domowa, król zginął z rąk rebeliantów, w wielu miastach nasiliła się działalność melkorystów. Herumor potajemnie zajął opuszczony Mordor i zaczął odbudowę dawnych twierdz Nieprzyjaciela. Działania wojenne ciągnęły się przez cztery lata - ostatecznie siły Zjednoczonego Królestwa Gondoru i Arnoru odepchnęły rebeliantów, jednakże Mordor wciąż pozostawał niezdobyty. Ofiarami melkorystów padły liczne miasta, w tym Twierdza, będąca siedzibą Namiestnika.

W roku 229 IV Ery udało się ją odbudować niemal całkowicie, nadając jej nowe miano Bastionu, który urósł do rangi symbolu - mimo zniszczeń zdołał powstać i był bliski odzyskania dawnej świetności. Jednakże nad Gondorem wciąż zalega cień Herumora, którego nie udało się ostatecznie pokonać. Jak długo potrwa to pozorne uśpienie? Czy losy wojny są już przesądzone? A może zło znów zdoła podnieść głowę i raz jeszcze zagrozić Wolnym Ludom?...


Trzecia edycja daje postaci różnorodne, ekscytujące drogi rozwoju. Obok wielu gildii i organizacji oficjalnych, istnieją także sekretne bractwa i stowarzyszenia, które mogą być nawet zakładane przez graczy! Nie ma również narzuconego wyboru strony konfliktu - jeśli chcesz, możesz stać po stronie Zjednoczonego Królestwa, bądź na przykład starać się o dołączenie do Herumora i melkorystów, stając się ich sekretnym poplecznikiem w Bastionie. Tak naprawdę ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia!

Nie zwlekaj! Odwiedź nas już dziś i rozpocznij niesamowitą przygodę w magicznym świecie Śródziemia. Zapraszamy!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Powered by phpBB2
Copyright © tolkien.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.