Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tak właśnie najczęściej bywa z czynami, które obracają koła świata: dokonują ich małe ręce, na małych spada ten obowiazek, gdy oczy wielkich zwrócone są w inna stronę." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: wznowienie 'Hobbita' 
Autor Wiadomość
darekpionki
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 01-09-2010 14:00    Temat wpisu: wznowienie 'Hobbita' Odpowiedz z cytatem

Dziś dowiedziałem się, że wydawnictwo Amber ma zamiar za kilka tygodni wznowić ''Hobbita" (http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka,008860,j-r-r-tolkien,hobbit.html). Nie wiem czy to wydanie różni się od poprzedniego (nawet ta sama okładka jest), ale wydaje mi się że to taka próba wydawcy żeby sprawdzić czy Tolkien jest jeszcze poczytny (być może chcą coś wydać, ale wznowić np. zieloną kolekcję?). Interesująca jest nowa recenzja (a właściwie wykorzystanie newsa o planowanej ekranizacji). Jak ktoś ma chwilę czasu to może sobie przejrzeć stronę, choć rewelacji nie ma tam.
(Prz 26:12, Biblia Tysiąclecia)

piszę, piszę, piszę: www.sieMowi.blogspot.com Zapraszam Uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora