Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tak często bywa z uczynkami, które poruszają trybami świata: małe dłonie czynią je ponieważ muszą." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Lord Of The Rings Online: Shadows of Angmar 
Autor Wiadomość
Aroddor
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 27-04-2010 00:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Ja grałem na trialu, 16 level wbiłem, tylko w 1 quescie korzystałem z pomocy. Myślałem, że jestem bardzo słaby, skoro na 3 levelu brałem 5 mobów na klatę a na 15 lediwe uchodzę z dwoma, ale z tego co widzę, że od 9 się tylko w drużynie questuje, to już wiem, co jest tego przyczyną.

Próbowałem jeszcze przed końcem triala dostać się do rivendell, ale tam za mocne moby są w trollscośtam. Zmarnowałem tylko dużo destiny pointów.

Muszę grać minstrelem, bo Rune Keeper wymaga dodatku.

A tak naprawdę to nie muszę, a nawet nie mogę, bo po świętach w niedzielę się trial skońćzył a do tego dostałem szlaban na kompa.

O nie, w młodości (a raczej w czasach dzieciństwa neo) obiecałem sobie, że wieczór przed maturą będę grał w WoWa do 5, examiny też, ale skoro nie gram to nie gram. A miałem w planie pograć. Ale dopiero szukam instant 70+ serwera na którym możnaby pójść na hyjal, czyli to, dzięki czemu nie wywaliłem wowa łącznie z installerem. Na 1 mnie zbanowali a miałem 80 level, raty około x2, a na 2 nie da się, za mało online.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora