Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmądrzejszy z Mędrców nie wszystko wie." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Lord Of The Rings Online: Shadows of Angmar 
Autor Wiadomość
Golden
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 14-01-2010 11:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Magia lotro jednak jest bardzo silna, w poprzednim poście pisałem że już kończę z grą, jednak sprawy mają się nieco inaczej Uśmiech od wakacji '09 wróciłem do gry i nie zamierzam szybko robić sobie przerwy. Nawet wykupiłem sobie dożywotnią subskrypcje.

Co zastałem po przerwie od gry ? zwiększenie lvl'u postaci, obecnie jest max 65. Olbrzymi nowy kontynent do gry, Moria, Lothrien i Mirkwood. Gra teraz daje tyle możliwości że nie wiadomo za co się brać, masa nowych instancji rajdowych, questów. Pozostaje tylko jedno: cieszyć oko i grac Uśmiech

Polecam i zapraszam do wspólnej gry !!