Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Kto był w Błogosławionym Królestwie, ten żyje w obu światach naraz i zarówno widzialnym, jak niewidzialnym siłom może przeciwstawić własną wielką moc." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Rosyjska muzyka tolkienowska 
Autor Wiadomość
Miriel
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 10-11-2009 23:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Kaile napisał(a) (zobacz wpis):

A o kim to jest domyslasz sie? My probujemy cos wymylec w gospodzie, ale tylko Theoden przychodzi na mysl, tylko ze skad tych 12 dni? Uśmiech

Nie wiem, ale myślę, że po prostu o jakimś zwykłym woju z jakiejś drużyny, nie wiem. Ona pisze właśnie o takich zwykłych "żołnierzach", np. w pieśni o Przystaniach Sirionu cały tekst jest z punktu widzenia podwładnego Maglora, który obserwuje Maglora i Maedhrosa. A tu nie wiem, ale po prostu podoba mi się ten nastrój, to oczekiwanie na bitwę i śmierć.
Wszędzie szukam jakiegoś namiaru na tę Anarion, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Może już się wycofała z fandomu, będę szukać w takim razie przez jakichś innych ludzi, więc jak znajdę namiar, to się jej spytam Uśmiech
Szukam tez wszędzie tekstu do jej pieśni o Tirionie, nie mogę niestety nigdzie znaleźć, a ze słuchu nie mogę się wszystkiego dosłuchać... Skrzywienie

Aha, cała płyta Anarion, poświęcona właśnie legendarium, (ale nigdzie tej płyty nie mogę dostać Smutek ) właśnie zatytułowana jest "Dwanaście dni", więc coś tu jest ważnego chyba w tej liczbie hmmmm...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora