Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo i Gandalf, Hobbit

pokaż tylko ten wpis  Temat: Narn e-'Rach Morgoth- alternatywa dla Dzieci Hurina 
Autor Wiadomość
Lauretha
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 27-03-2009 19:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... Jeżeli kiedyś ktoś będzie planował choć minimalne wznowienie nakładu, to ja nieśmiało podnoszę rączkę - biblioteka prywatna Lau chętnie przyjmie egzemplarz Z przymrużeniem oka.

A trzeba będzie to i poczeka. Ma jeszcze chyba trochę życia przed sobą. Liczy przynajmniej na jakieś 60 lat... tak więc nie ma pośpiechu. Na wznowienie Lau cierpliwie poczeka.
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość