Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie podoba mi się, żeby rozsądny hobbit ubierał się w żelastwo, chociaż możliwe, że to się nie zedrze tak prędko jak inne ubrania." Dziadunio, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Melinir Art 
Autor Wiadomość
Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 13-11-2008 00:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):

Boromir Mam zaszczyt powiadomić, że na witrynie http://tolkien.com.pl pojawiła się nowa strona Boromir

[b]Melinir
doczekała się wreszcie własnej strony z pracami plastycznymi.
Design jest jej autorstwa mam pomysł!!! , ja ją tylko wykonałam Uśmiech Chciałam w tym miejscu podziękować elfy za skrypty i pomoc kwiatek dla ciebie, dziękuję

Świetna sprawa Nifrodel (podziękowania dla Ciebie i Elfy za stworzenie strony). Takich stron nigdy za wiele. Mam tylko jedno jedyne drobniutkie zastrzeżenie. Gdyby obrazki można było powiększać Proooszę prooooooszę , to byłaby ta ostatnia wisienka na szczycie tortu.

Bardzo się cieszę, że zostały zaprezentowane prace Melinir chwała wam, chylę czoła, dzięki . Do tej pory miałam je możność podziwiać na stronach naszych pism forumowych, w niektórych fanowskich wydaniach książek i raz jeden na żywo (przy okazji Polconu w W-wie). Wydawałoby się więc, że je trochę znam Z przymrużeniem oka .
A jednak przeżyłam spore zaskoczenie. Tu mamy większą różnorodność prac, zaprezentowane zostały też różne techniki. Szczególnie miłą niespodzianką są dla mnie prace czarno-białe. Naprawdę wspaniałe Uśmiech .

Oczywiście mam już swoich ulubieńców Love Ostatnia rozmowa w cyklu Feanor, Zwierciadło Galadrieli z Władcy, Skok Nienor i Grób Nienor z Silmarillionu, a także "wejściowka" do Berena i Luthien.

Zupełnie oczarowały mnie dwie prace z cyklu Inne - Autoportret i Wazon. Podziwiając tę ostatnią, odnosiłam wrażenie, że czubkami palców czuję grubą fakturę farby. To może być tylko wrażenie, ale ciekawe doznanie.
Droga Autorko, moje najszczersze gratulacje. I oczywiście prosimy o więcej Jestem za
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość