Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Gra na PC: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 
Autor Wiadomość
Feomathar
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 13-09-2008 13:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie gra jest nudna przechodzę ją raz po raz tylko dlatego że lubię bawić się Aragornem i masakrować orków Jestem rozwalony W całej grze tylko jedno sprawiło mi trudność (nawet dużą): nie mogłam przejść obok nazgula w hobbitonie. Udało mi się za 10 razem Jestem rozwalony Zawsze mnie dziad zobaczył Ratujcie bo go pobiję Więc moje wrażenia są takie: od biedy można zagrać choć jest wiele innych, lepszych tego typu gier (choćby gothic). Dla mnie z całej gry zdecydowanie najlepsza jest Moria bo zero zbierania grzybków a 90% rąbania orków (najlepsze na wyładowanie złości) Pserwa
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość