Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Mądrość każe ugiąć się przed koniecznością, jeśli po rozważeniu wszystkich innych dróg ta jedna okazuje się nieuchronna, jakkolwiek może się to wydać szaleństwem komuś, kto łudzi się zwodniczą nadzieją." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Proceedings of the Tolkien 2005 Conference - Birmingham 
Autor Wiadomość
Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 01-09-2008 21:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Wow! Uśmiech Zdziwienie
Jakie to miłe zobaczyć w spisie treści nazwiska znajomych mi, i sympatycznych skądinąd Język , osób.

Nifrodel i M.L. moje najszczersze gratulacje Love . To naprawdę fajne bardzo. Niech żyją polscy tolkieniści chwała wam, chylę czoła, dzięki

Jakby mi ktoś dał te 100$, nabyłabym natychmiast tę publikację, a tak to będę się długo i głęboko zastanawiać hmmmm... I w dodatku nie wiadomo, czym to się skończy.

Zupełnie nie mogę zrozumieć, czemu u nas prawie wszystko mamy na poziomie europejskim, nawet nadmiar pracy (tu już powoli stajemy się Drugą Japonią), poza dochodami oczywiście Złośliwy uśmiech

A swoją drogą, wydawnictwo warto by mieć na własnej półce.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość