Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Oryginalne filmy i ciekawostki tolkienowskie (muzyka i film) 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 17-07-2008 02:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Heh, nie wiem czy to jest tego warte, lepiej edukować ludzi, niż napadać. Ja niechcący napadłam wczoraj jedną niewiastę lub dwie, muszę pamiętać by nie pisać komentarzy o 3 rano Szeloba Kasiopea musiałaby zaraportować 90% filmików powiązanych z JRRT, bo jej obrazki są wszędzie, to samo Jenny Dolfen i Ivanneth. Większość artystów przymyka oko, jak są podane nazwiska twórców i linki do galerii, zwykle też zgadzają się na użycie ich obrazów, jak się poprosi. Ale znam też parę osób, które dostają szału, jak widzą swoje obrazki na YT i od razu raportują.

Mnie zirytowało, jak ktoś podał w credits, że obrazki są z Google Złośliwy uśmiech Chyba za ostro odpisałam, ale nie mam jak sprawdzić, bo wykasowano mój komentarz. Irytuje mnie, że ktoś ma czas i chęć zebrać te obrazki i zmontować, ale już mu się nie chce podać źródeł, ani ich odszukać. Jakby to Google było jednorazowego użytku i nie można było obrazka poszukać raz jeszcze. No, ale to była uwaga na marginesie, w sumie offtop.
W każdym razie z Rosjanką się dogadałam i sama jej podam, co ma wrzucić w opis. Mam jakoś więcej zrozumienia dla sąsiadów zza Buga, którzy o prawie autorskim za wiele nie wiedzą i inaczej na nie patrzą. Amerykanie mnie denerwują, bo przywłaszczają sobie czyjąś pracę i żądają do tego praw autorskich, bo dodali na czyimś obrazku ostre ucho i badziewny filtr. Tyle nt. obiektywizmu Uśmiech Saurona ;D

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora