Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Dawaj szczodrze, ale tylko to, co twoje." Sador Labadal do Turina, Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: A tu możesz napisać, co Cię smuci... 
Autor Wiadomość
Kirdan Angbandu
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 20-06-2008 21:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Mnie smucą moje wciąż pogarszające się stosunki z moją najbliższą rodziną. Wszyscy chodzą strasznie spięci i czuję się, jakby między nami powoli zanikały więzi. Od ojca już któryś z kolei raz usłyszałam, że "jestem głupsza niż wyglądam", matka z dziesięć razy powtarza mi to samo, zanim zdążę zareagować, starszy brat ustawicznie zamyka się w swoim pokoju, a jeżeli się do mnie odzywa, to albo wygłasza monolog z różnych zakresów geografii, albo mi dokucza.

Nawet, kiedy staram się coś poprawić w naszych relacjach, zawsze kończy się to fiaskiem. Ja już naprawdę nic nie rozumiem... I w związku z tym też uciekam do swojego miniaturowego Gondolinu, kryję się w czytaniu książek i pisaniu opowiadań, z rzadka wyglądając z mojego prywatnego świata. Nie zależy mi na konfrontacji z rzeczywistością...

Ewentualnie użyję mojej zabaweczki z jednym ostrzem gładkim, drugim zębatym. No trudno.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość