Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Myślę, że najlepiej jest, kiedy po prostu kocha sie to, do czego serce samo od urodzenia ciągnie." Merry, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Jak was oceniają nie-Tolkienowcy 
Autor Wiadomość
Andune
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 27-04-2002 20:47    Temat wpisu: Jak was oceniają nie-Tolkienowcy Odpowiedz z cytatem

Hmmm... w domu jest ogólnie dobrze, moja mama bardzo lubi Tolkiena, chociaż czytała go w moim wieku (i nie wiem dlaczego do niego nie wróci), mój tato czytał tylko Hobbita (i niestety za dużo pracuje przez co nie ma czasu na dalszą lekturę Mistrza), mój brat również bardzo go lubi i szanuje, lecz nie do końca rozumie moją Tolkieno- manię i twierdzi,że lekko przesadzam, bo jeszcze trochę czasu minie i dzieła JRR będę znała na pamięć (moim zdaniem to nie przesda Śmiech ). Natomiast jeśli chodzi o znajomych to jest różnie, część (np. koleżanka Ania, którą znam od parenastu lat) uważa, że jestem poje****, i mimo usilnych moich starań nie daje się namówić na przeczytanie niczego co napisał Tolkien Smutek , natomiast dużo osób dzięki mnie "nawróciło się" Uśmiech na JRR, są też tacy, którzy są zupełnie obojętni. I szczerze mówiąc to bez względu na stosunek niektórych ludzi do dzieł Tolkiena, ja go uwielbiam i uwielbiać będę!!! Uśmiech
odwieczna pieśń i zabiło jej serce- Słowo.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email