Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Dotychczas żyłem tylko myślą o dojściu do Rivendell i mam nadzieję, że nie będę musiał wędrować dalej. Bardzo mi przyjemnie tak odpoczywać beztrosko. Przez cały miesiąc tułałem się i używałem przygód, uważam, że to dość, przynajmniej jak na moje upodobania." Frodo, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Poradnik tolkienowskiego rysownika (początkującego) 
Autor Wiadomość
Alqualaure
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 21-02-2008 13:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Miriel, zawodową malarką to ja nie jestem, ale lubię sobie czasem porysować dla przyjemności. Często rysuję w ogrodach botanicznych, podczas zwiedzania angielskich rezydencji itp. Mi starcza zwykły szkicownik, oryginalnie przeznaczony do ołówka, ale suchą pastelą czy węglem też od biedy można w nim coś uwiecznić. Oprócz tego zawsze mam przy sobie dwa czy trzy ołówki, gumkę temperówkę na wszelki wypadek, czasami suche pastele i już. Wszystko kupione w pierwszym lepszym sklepie, gdzie wiem, że nie będzie to tandeta, ale też nie za drogie.
Nie papier się liczy i przybory, ale to, co za ich pomocą stworzysz.

Śmierć: NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA.

Półeczka w Bibliotece Minas Tirith
Mój dA
LiveJournal
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora