Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wrócić oznaczałoby przyznać się do porażki i narazić na dalszą, gorzką klęskę w przyszłości." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Poradnik tolkienowskiego rysownika (początkującego) 
Autor Wiadomość
Miriel
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 21-02-2008 12:33    Temat wpisu: Poradnik tolkienowskiego rysownika (początkującego) Odpowiedz z cytatem

W dziale są różne poradniki, jak pisać fanfiki, jak pisać artykuły tolkienowskie, a ja mam pytanie, jak rysować? Uśmiech
Wymyśliłam sobie, że skoro i tak jeżdżę rano do Wawy w soboty na treningi, to w sumie mogę po treningach sobie potem jeździć do Ogrodu Botanicznego w Powsinie, który kocham Love . To jest śródziemne miejsce, drzewa, kwiaty, łąki, strumyki, wzgórza, ścieżki, sadzawki wodne, mostki... Elfik Gdy tam przychodzę, to czuję od razu inny zapach powietrza, a gdy kwitną magnolie, to trudno wyrazić zachwyt. Jest tam magicznie. Kiedyś nawet wyprosiłam w Ogrodzie kawałek działki, która dostałam do opieki, i przyjeżdżałam co tydzień, by się nią zajmować. Najbardziej lubię być tam, gdy prawie nie ma ludzi. Jeździłam tam nawet w deszcz, wrażenie jest niesamowite. Przejść przez bramę tego ogrodu, to jak przejść przez zaczarowaną bramę do innego wymiaru, i znależć się w Amanie.

No i wracając do tematu, chciałabym umieć jakoś uwieczniać ten ogród. Przyjeżdżać tam i go rysować, ale nie wiem jak Nie Nie . Inna sprawa, że to się okaże, czy po treningu będę w stanie rysować w ogóle, ale i tak jedzie się tam z półtorej godziny, jak nie więcej, to odpocznę.
Pytanie: jak rysować w plenerze? Na czym, co się do tego nadaje? Jakieś kartki, kartony? No i czym?
Jak weszłam do sklepu dla plastyków, to po prostu oczopląs wszystko mi się pomieszało , tyle tego wszystkiego, wszystko kolorowe, a ja nie wiem, co wybrać. Proszę o jakieś rady, w co się zaopatrzyć, czym najlepiej dałoby się rysować taki piękny amański ogród? Dodam, że z kolorami nie mam żadnego doświadczenia, a przecież nie mogę tak kolorowego miejsca rysować ołówkiem... Uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora