Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Ostatni Przyjazny Dom na wschód od Morza był to dom, o którym przed laty Bilbo napisał, że jest niezrównany, czy kto lubi jeść, czy spać, czy słuchać opowieści, czy śpiewać, czy po prostu woli siedzieć i rozmyślać, czy też chciałby wszystkie te przyjemności połączyć. Wystarczyło pomieszkać tutaj, żeby wyleczyć się ze zmęczenia, lęku i smutku." J.R.R. Tolkien, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: PIĘCIOLECIE istnienia forum i strony Hobbitonu :)) 
Autor Wiadomość
Miriel
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 25-01-2008 11:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Meldagor napisał(a) (zobacz wpis):

Gdybym nie wiedział, że godło Biblioteki jest ręcznie robione, w życiu bym się nie połapał. A i tak trudno mi uwierzyć - po prostu świetne!

Język Godło na pierwszej stronie dyplomu jest wydrukowane Spox (ale możemy potraktować je jako coś w rodzaju gondorskiej pieczęci, jeśli wolicie Język )
Chyba, że, Tici, przyznaj się, coś tam dorysowałaś?... hmmmm...
A tekst w środku ręcznie pisany, jak najbardziej Rządzę

Cytat:
Wielkie podziękowania dla Bibliotekarzy za organizacje konkursu i wspaniałe nagrody - niewiele znam osób, które miałyby cierpliwość tak starannie kaligrafować dyplomy. W dzisiejszych czasach to każdy tylko odpowiedniego fonta sobie ściąga, a potem "drukuj", machnie podpis i już. A tu proszę! Aż mi sie przypomniał wątek z Kucyka, że dawniej książki były tak pięknie ręcznie zdobione - będę miał namiastkę średniowiecza u mnie w domu! Juppiiii! Juppiiii! Juppiiii!

Wielkie podziękowania w imieniu Bibliotekarzy chwała wam, chylę czoła, dzięki Chociaż trochę się obawiałam, że taki ręcznie pisany tekst się nie spodoba. Z drugiej strony, jak inaczej mógł zrobić dyplom zamieszkały w Minas Tirith bibliotekarz...? Dlatego jeszcze raz w imieniu moim i Tici bardzo dziękuję za uznanie Śmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora