Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"- Wolałbym, żeby się to nie zdarzyło akurat za mojego życia - powiedział Frodo. - Ja także - odparł Gandalf. - Podobnie jak wszyscy, którym wypadło żyć w takich czasach. Ale nie mamy na to wpływu. Od nas zależy jedynie użytek, jaki zechcemy zrobić z darowanych nam lat." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: PIĘCIOLECIE istnienia forum i strony Hobbitonu :)) 
Autor Wiadomość
Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 24-01-2008 20:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Jest, jest! brawo brawo brawo
Piękny dyplom.
Gdybym nie wiedział, że godło Biblioteki jest ręcznie robione, w życiu bym się nie połapał. A i tak trudno mi uwierzyć - po prostu świetne!
Jednej tylko rzeczy żałuję - że dyplom składany, bo tak bym sobie na ścianie mógł powiesić oprawiony w antyramę. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Ale zamiast dyplomu na ścianie będzie mógł wisieć Bilbo w jakisni Golluma Alana Lee - tu już nawet antyrama niepotrzebna, bo ładnie oprawionyw kartonik. Jestem za

Wielkie podziękowania dla Bibliotekarzy za organizacje konkursu i wspaniałe nagrody - niewiele znam osób, które miałyby cierpliwość tak starannie kaligrafować dyplomy. W dzisiejszych czasach to każdy tylko odpowiedniego fonta sobie ściąga, a potem "drukuj", machnie podpis i już. A tu proszę! Aż mi sie przypomniał wątek z Kucyka, że dawniej książki były tak pięknie ręcznie zdobione - będę miał namiastkę średniowiecza u mnie w domu! Juppiiii! Juppiiii! Juppiiii!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora