Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Sam odetchnął głęboko. - Ano, wróciłem! - powiedział." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Co pociąga nas w wizji świata stworzonego przez Tolkiena? 
Autor Wiadomość
TallisKeeton
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 24-01-2008 18:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

A ja musze stwiedzić, że choć kiedys pociągał mnie bardziej tekst i jego świat to teraz bardziej od samego tekstu podoba mi się obserwowanie (i czasem uczestniczenie) w tym co sie dookoła Tolkiena dzieje. To też jest ewenement na światową skalę - niewielu chyba autorów ma taką globalną bazę fanów?
Kreatywność wielka, jak też współpraca i pomocność oraz dążenie ciągłe do poprawy, do ideału, taki perfekcjonizm w robieniu wszelkiego rodzaju tworów i akcji są tutaj normą w przeciwieństwie do wielu innych miejsc i środowisk, w jakich niby należałoby się ich spodziewać.
poz Uśmiech
tal