Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Piękne tytuły! - szyderczo mruknął smok. - Ale nawet szczęśliwe numery nie zawsze wygrywają." Smaug, Hobbit

pokaż tylko ten wpis  Temat: Najbardziej nielubiany członek Drużyny Pierścienia 

Najbardziej nielubiany członek Drużyny Pierścienia
Gandalf
2%
 2%  [ 4 ]
Frodo
9%
 9%  [ 14 ]
Sam
2%
 2%  [ 4 ]
Pippin
2%
 2%  [ 4 ]
Merry
1%
 1%  [ 2 ]
Aragorn
2%
 2%  [ 4 ]
Boromir
20%
 20%  [ 32 ]
Gimli
0%
 0%  [ 0 ]
Legolas
4%
 4%  [ 7 ]
Nie lubię wszystkich :P
1%
 1%  [ 3 ]
Lubię wszystkich :)
48%
 48%  [ 74 ]
Nie lubię wszystkich hobbitów
3%
 3%  [ 5 ]
Nie lubię kilku osób
0%
 0%  [ 1 ]
Oddano głosów : 154

Autor Wiadomość
Ugrunîlo
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 06-01-2008 12:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Spox nauczona doświadczeniem Jestem rozwalony starego forumowicza, nie zagłosuję Pserwa bo wiem, jak to się zmienia. Od czasu jak sobie "pobywam" Jestem rozwalony na Polance, zdążyłam ciężko i z irytacją "poznosić" Sama, Froda czy Gandalfa, a nawet chwile Merrego (jeden Eru wie czemu, na szczęście mi szybko przeszło). Najdłużej w historii irytował mnie chyba Sam (książkowy) Ratujcie bo go pobiję co potrafiły spotęgować listy Tolkiena (w którymś miał takową chwilę, kiedy to Sam i Jego zirytował trochę... ech trzeba Listy jeszcze raz przeczytać Z przymrużeniem oka).
Trudno było nie ugiąć się pod wpływami filmu - gdy nałożyły się filmowe odczucia na ksiażkę (niewiele, ale trochę jednak...) to spotęgowała się niechęć do Gandalfa (Białego - dość instrumentalnie traktującego Drużynę i potem Gondorczyków... bo Szary bardziej hmm... dobrodusznie bawił gdy się czepiał, niż denerwował) i Froda. Ta antyfrodowa chwila jeszcze trochę trwa. W filmie chłopię zrzędzi i wywraca oczami więcej niż by wypadało, na dodatek to chłopię a nie hobbicki mąż w kwiecie wieku. Wrażenie infantylności ciągle trwa i mam nadzieję pozbyć się go przy najbliższej lekturze Śmiech
...a to oznacza tylko tyle, że za parę miesięcy mój głos byłby znowu nieaktualny... Elfik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość