Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Czy chcecie dział do rozmów nie związanych z Tolkienem? 

Czy chcecie dział do rozmów nie związanych z Tolkienem?
Tak
62%
 62%  [ 20 ]
Nie
37%
 37%  [ 12 ]
Oddano głosów : 32

Autor Wiadomość
nameless
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 06-04-2002 19:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Elurin napisał(a):

Przecież to forum tolkienowskie. Ale, jeśli pojawią się tam tematy w stylu: "Najnowsza książka Terrego Pratchetta"

No właśnie, to jest forum tolkienowskie: o książkach Pratchetta można porozmawiać gdzie indziej
Cytat:

"Wątki tolkienowskie w systemie Warhammer"

Chciałam tylko zauwazyć, ze to juz jest związane z Tolkienem i jak ulał pasuje do działu o grach Uśmiech
Cytat:
lub "Fantastyka - czym jest (dyskusja literacka)" to tak, bo to jest, moim skromnym zdaniem, również forum fantasy.

z tego co pamiętam były już podobne tematy w ogólnej dyskusji - tylko że zawsze w pewien sposób w wypowiedziach anwiązywano do twórczości Tolkiena... i jakoś szło przeżyc...
A utworzenie takigo działu spowoduje tylko bajzel wściekły To jest forum tolkienowskie i niech już takie zostanie, zawsze przecież można założyć inne forum i ci, którzy mają ochotę mogą sie zapisać - bez zaśmiecania tego.