Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(2) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"- Wolałbym, żeby się to nie zdarzyło akurat za mojego życia - powiedział Frodo. - Ja także - odparł Gandalf. - Podobnie jak wszyscy, którym wypadło żyć w takich czasach. Ale nie mamy na to wpływu. Od nas zależy jedynie użytek, jaki zechcemy zrobić z darowanych nam lat." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Czy chcecie dział do rozmów nie związanych z Tolkienem? 

Czy chcecie dział do rozmów nie związanych z Tolkienem?
Tak
62%
 62%  [ 20 ]
Nie
37%
 37%  [ 12 ]
Oddano głosów : 32

Autor Wiadomość
nameless
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 06-04-2002 19:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Elurin napisał(a):

Przecież to forum tolkienowskie. Ale, jeśli pojawią się tam tematy w stylu: "Najnowsza książka Terrego Pratchetta"

No właśnie, to jest forum tolkienowskie: o książkach Pratchetta można porozmawiać gdzie indziej
Cytat:

"Wątki tolkienowskie w systemie Warhammer"

Chciałam tylko zauwazyć, ze to juz jest związane z Tolkienem i jak ulał pasuje do działu o grach Uśmiech
Cytat:
lub "Fantastyka - czym jest (dyskusja literacka)" to tak, bo to jest, moim skromnym zdaniem, również forum fantasy.

z tego co pamiętam były już podobne tematy w ogólnej dyskusji - tylko że zawsze w pewien sposób w wypowiedziach anwiązywano do twórczości Tolkiena... i jakoś szło przeżyc...
A utworzenie takigo działu spowoduje tylko bajzel wściekły To jest forum tolkienowskie i niech już takie zostanie, zawsze przecież można założyć inne forum i ci, którzy mają ochotę mogą sie zapisać - bez zaśmiecania tego.