Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: Wieżowe Wzgórza 
Autor Wiadomość
Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 16-09-2007 20:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Niom, stronka ładna, przyjemna szata graficzna, ogólnie nieźle Jestem za . No, ale nie od tego są Meldagory na tym forum, żeby chwalić. Meldagory służą tutaj do wytykania błędów i zołzienia Złośliwy uśmiech Złośliwy uśmiech Złośliwy uśmiech ...

1. Księga gości. Proponowałbym zmienić kolorystykę na taką, jaką ma cała reszta strony. To samo tyczyłoby się forum i czatu.
2. Drobnostka, która mnie razi. W dziale "książki ---> Hobbit, czyli tam i z powrotem" Hobbit jest nazwany prologiem do Władcy Pierścieni. IMHO równie wnerwiające, jak nazywanie Władcy Pierscieni trylogią.
3. Śródziemie ---> herby i emblematy ---> 12 rodów Gondolinu. Wszystko fajniusio, tyle że dokładnie to samo co na stronie Ennorath, tyle że zrobione w paintcie (też kocham paint Jestem rozwalony ). Myślę, że warto byłoby trochę pofantazjować i narysować jakieś możliwe wersje pozostałych czterech rodów, zeby zyskac trochę "własnego" materiału. Z przymrużeniem oka

(a tak wogóle to nie przejmujcie się tym co napsiałem, bo mam tendencje do dawania ludziom mnóstwa rad, co i gdzie mogą poprawić Super śmiech Pserwa Jestem rozwalony )

Natomiast bardzo fajnie przedstawiają się działy "Tolkien", "Galeria" i "Pobieralnia". Czyli wychodzi nam wynik 3:3. BDB Śmiech .

Acha. Pozwoliłem sobie obejrzeć poprzednie szaty graficzne strony. Aktualna zdecydowanie najlepsza. Jestem za Jestem za Jestem za
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora