Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Najlepszy wiek do pierwszego zapoznania sie z WP 

Jaki jest najlepszy wiek do pierwszego zapoznania sie z WP
0-4 lata
1%
 1%  [ 2 ]
5-8 lat
4%
 4%  [ 5 ]
9-13 lat
51%
 51%  [ 53 ]
14-18 lat
35%
 35%  [ 37 ]
Ponad 18 lat
5%
 5%  [ 6 ]
Oddano głosów : 103

Autor Wiadomość
Seregon
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 09-09-2007 21:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie 14-18 lat. Wtedy jest się dostatecznie dojrzałym, by WP zrozumieć i by móc przeczytać zawarte w niej drastyczne sceny, a jednocześnie dostatecznie dziecinnym, by pokochać gatunek fantasy i zachwycić się nim "po dziecinnemu". Ja WP (chyba hę? ) przeczytałam w wieku 14 lat. Spox

Dziękuję Ci, Natolinie, za nowe ankiety. bukiet dla ciebie, dziękuję Uwielbiam je wypełniać... Zakręcony

Cytat:
Ja przepraszam ale wydaje mi się, że lata 0 - 8 powinno się z ankiety wywalić.
lepiej się schowam, mnie tu wcale nie ma Ale w tym wieku dzieci także mogą się zapoznać z WP, to zależy tylko od dobrej woli rodziców. Ja jestem za zostawieniem opcji. oops, zawstydzenie