Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Najlepszy wiek do pierwszego zapoznania sie z WP 

Jaki jest najlepszy wiek do pierwszego zapoznania sie z WP
0-4 lata
1%
 1%  [ 2 ]
5-8 lat
4%
 4%  [ 5 ]
9-13 lat
51%
 51%  [ 53 ]
14-18 lat
35%
 35%  [ 37 ]
Ponad 18 lat
5%
 5%  [ 6 ]
Oddano głosów : 103

Autor Wiadomość
Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 09-09-2007 19:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierwszy raz przeczytałem Władcę w wieku lat 9 albo 10. Ale muszę przyznać, że czytałem ją dla satysfakcji, "że przeczytałem", a nie dla wyłącznej porzyjemności. Po jakiś dwóch latach zwou się do tego zabrałem, ale po dwóch tomach skończyłem, bo jakoś nie mogłem sę zabrać do kolejnego zmiany wontku (i nawiasem mówiąc cieszę się z tego, bo tym lepiej czytało mi się Powrót Króla w te wakacje Śmiech ). No i po raz kolejny książkę przeczytałem w te wakacje, tj. w wieku lat 14. I muszę przyznać, że było to najbardziej owocne czytanie. Dlatego też zaznaczyłem w ankiecie 14 - 18 lat. Ale, jak to napisała Esse, zależy to od stanu umysłuuuu, tak więc, moim skromnym zdaniem, pytanie w ankiecie powinno brzmieć: "W jakim wieku byłeś w stanie najlepiej dostrzec piękno Władcy Pierścieni?" Ble Ble ;D . No, ale to tylko moje skromne zdanie, nie sugerujcie się nim. Super śmiech Jestem rozwalony
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora