Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Wichrowy Czubek 
Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

WpisWysłany: 06-09-2007 18:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Choć to nie mój temat, chciałbym coś ogłosić. Otóż oprócz zupełnie nowego wyglądu strony "Wichrowego Czubka" pojawił się także nowy dział pt. "Komiksy Rysunkowe". Ogłaszam to, gdyż mam tym swój mały udział. Choć na razie jest tylko jeden komiks, pojawi mam nadzieję ich więcej, prace nad kolejnym już trwają. Proszę, nie bądźcie zbyt okrutni w stosunku do rysunków, nie ukończyłem żadnej szkoły plastycznej i to tylko nieśmiałe próby.

A co do nowego szaty graficznej, to rzeczywiście lepsza od poprzedniej, choć na początku myślałem że połączenie czerwieni z czernią jest najlepsze. Może strona nie jest tak mroczna, jak była w pierwotnych wersji nowego projektu, ale i tak chwała Meldagorowi za to co uczynił chwała wam, chylę czoła, dzięki

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora