Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Wasza ulubiona Niedokończona Opowieść 
Autor Wiadomość
Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 27-07-2007 00:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Ja nie mogę przeżyć, że 'O przybyciu Tuora do Gondolinu' się urywa w takim momencie i że nie ma dokończenia Smutek (...) Dlatego gdyby znalazły się tajne skrawki, które te opowieść kontynuują i Christopher wyczarował jakąś książkę z tego Love Love Love

O tak, ja również nad tym ubolewam! kiedy pierwszy raz wziąłem do ręki NO i przejrzałem spis treści, od razu pomyślałem: "<<O Tuorze i jego przybyciu do Gondolinu>> CO?! A czemu nie <<O Tuorze i upadku Gondolinu>>?! Wredny Christoper, kończy opowieść w momencie, który najbardzej chciaem poznać..."
Ale jednak w "Cirionie i Eorlu" coś mnie urzekło. Coś, czego nie było ani w opowieści o Tuorze, ani o Aldarionie, ani o Isildurze, ani w żadnej innej. Cieszę się, zę otrzymałem od Was tyle różnych odpowiedzi! Śmiech (co nie znaczy, że nie liczę na więcej! Język )
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora