Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Płyta Drużyny Trzeźwych Hobbitów 
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

WpisWysłany: 18-07-2007 11:17    Temat wpisu: Płyta Drużyny Trzeźwych Hobbitów Odpowiedz z cytatem

No, nareszcie... mogę napisać, że pierwsze prace z nagraniem płyty zostały zakończone. Po wielu bojach Jestem rozwalony piosenki zostały wybrane, zaśpiewane, nagrane i przygotowane do wydania Śmiech . Tematyka: różnorodna Z przymrużeniem oka Są piosenki hobbickie, elfickie, ludzkie a nawet jedna entowa Spox Do słuchania, do śpiewania przy ognisku...
Jeden z utworów poznaliście w tym roku - to "Gondolin zdradzony"

Teksty piosenek napisali: Avari uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy , Nifrodel Love , Adiemus Piwko , Emma Scyther kwiatek dla ciebie, dziękuję , Rodonnil brawo i Preciouss raz, dwa, raz, dwa, tempo! . Muzykę do wszystkich utworów napisał Jacek Wanszewicz i on także całość nagrał i przygotował chwała wam, chylę czoła, dzięki .
Prace nad płytą trwały strasznie długo, ponieważ powstawała ona w chwilach wolnych od V-erowych obowiązków.

Na początek tyle wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Teraz czeka nas drugi etap powstawania płyty - trochę papierkowej roboty, potem szukanie wydawcy i już Jestem rozwalony Robota na jakieś pół roku Z przymrużeniem oka
O postępach w pracach postaram się pisać na bieżąco Jestem rozwalony

Moje Śródziemie

Ostatnio zmieniony przez mONA dnia 14-07-2008 21:02, w całości zmieniany 3 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora