Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Płyta Drużyny Trzeźwych Hobbitów 
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

WpisWysłany: 18-07-2007 11:17    Temat wpisu: Płyta Drużyny Trzeźwych Hobbitów Odpowiedz z cytatem

No, nareszcie... mogę napisać, że pierwsze prace z nagraniem płyty zostały zakończone. Po wielu bojach Jestem rozwalony piosenki zostały wybrane, zaśpiewane, nagrane i przygotowane do wydania Śmiech . Tematyka: różnorodna Z przymrużeniem oka Są piosenki hobbickie, elfickie, ludzkie a nawet jedna entowa Spox Do słuchania, do śpiewania przy ognisku...
Jeden z utworów poznaliście w tym roku - to "Gondolin zdradzony"

Teksty piosenek napisali: Avari uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy , Nifrodel Love , Adiemus Piwko , Emma Scyther kwiatek dla ciebie, dziękuję , Rodonnil brawo i Preciouss raz, dwa, raz, dwa, tempo! . Muzykę do wszystkich utworów napisał Jacek Wanszewicz i on także całość nagrał i przygotował chwała wam, chylę czoła, dzięki .
Prace nad płytą trwały strasznie długo, ponieważ powstawała ona w chwilach wolnych od V-erowych obowiązków.

Na początek tyle wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Teraz czeka nas drugi etap powstawania płyty - trochę papierkowej roboty, potem szukanie wydawcy i już Jestem rozwalony Robota na jakieś pół roku Z przymrużeniem oka
O postępach w pracach postaram się pisać na bieżąco Jestem rozwalony

Moje Śródziemie

Ostatnio zmieniony przez mONA dnia 14-07-2008 21:02, w całości zmieniany 3 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora