Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Piękne tytuły! - szyderczo mruknął smok. - Ale nawet szczęśliwe numery nie zawsze wygrywają." Smaug, Hobbit

pokaż tylko ten wpis  Temat: Grafologia i "Listy Świętego Mikołaja" 
Autor Wiadomość
Seregon
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 06-07-2007 12:47    Temat wpisu: Grafologia i "Listy Świętego Mikołaja" Odpowiedz z cytatem

Pomyślałam, że to skandal, że taka ciekawa książka autorstwa Profesora Tom Bombadil nie ma na tym Forum jeszcze swojego tematu. Śmiech Zapraszam do wyrażania swoich opinii o tej ciekawej książeczce. Ja swoją zdobyłam na "Allegro" i poddałam się jej urokowi. Bardzo polubiłam niezdarnego Polar Bear'a. Spodobało mi się to, że Tolkien zróżnicował pisma poszczególnych bohaterów książeczki. Sama lubię dla rozrywki pisać różnymi pismami
i wiem, jaką musiał z tego czerpać profesor frajdę.

Zastanawiam się, czy ktoś wpadł na pomysł zanalizowania pod względem grafologicznym pisma profesora? Próbki mamy w "Listach św. Mikołaja".