Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Dzieci Hurina. Nasze wrażenia 
Autor Wiadomość
Seregon
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 13-05-2007 20:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Moje wrażenia są w stu procentach pozytywne. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech robienie pieknych oczek Króliczek Powieść napisana jest z rozmachem, Gandalf na Cienistogrzywym chwyta za serce. Love Rozbudowano chyba wątek Andróga, Legsie który mnie szczególnie zaciekawił. Historia niby znana, a jednak przykłuwa uwagę, fascynuje Zakręcony i smuci. Smutek Podoba mi się skrócone zakończenie. Książka jest pięknie wydana. Ilustracje przykłuwają wzrok, cieszy mnie także to, że wszystkie znaki specjalne są na swoich miejscach (w posiadanym przeze mnie Silmarillionie tak nie jest). Mam nadzieję, że podobnie jak "Dzieci Hurina" zostaną zredagowane Opowieść o Tinuvel i Upadek Gondolinu.