Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Dzieci Hurina. Nasze wrażenia 
Autor Wiadomość
Nifrodel
Administrator

WpisWysłany: 10-05-2007 19:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Mam Elfik Jestem za Z księgarni (Matras), z 10 % rabatem raz, dwa, raz, dwa, tempo! za 35 zł - to się nazywa dbałość o tolkienistę! Super śmiech

Pierwsze wrażenia Elfik Podoba mi się, że Amber trzyma się jednej linii wydawniczej. Podobnie jak Silmarillion i ostatnio wydany Hobbit, Dzieci Hurina mają format B5, który jest naprawdę bardzo poręczny mam pomysł!!! Podoba mi się technika druku z wybraniem błysku z części okładki, podoba mi się dbałość redakcyjna Love o znaki specjalne, wyważoną wielkościowo czcionkę, a nawet o pseudonim Sil na stronie tytułowej mam pomysł!!! Jestem za Jestem za Jestem za Nie bez znaczenia jest również cytat z okładki (Turin Turambar Dagnir Glaurunga Nienor Niniel) i z wnętrza książki pisany cirth (okładka) i tengwarem (strona tytułowa). uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy

"Wszystkie te trzy rzeczy były twoimi i rozdać je mogłeś wedle swej woli, Túrinie. Miłość, współczucie, a w końcu i nóż."

"Nie jesteś Morgocie panem ludzi i nigdy nim nie będziesz, nawet gdyby i Arda, i Menel dostały się w twe jarzmo. Nie dosięgniesz poza Kręgami Świata tych, którzy sprzeciwią się twej woli."

Cieszę się, że wydanie zostało zaopatrzone w cudne ilustracje Alana Lee Miłość mapy i genealogie, wstęp i dodatki Uśmiech
Tyle uwag wstępnych. Zabieram się do czytania raz, dwa, raz, dwa, tempo! Książka
blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora