Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"- Wolałbym, żeby się to nie zdarzyło akurat za mojego życia - powiedział Frodo. - Ja także - odparł Gandalf. - Podobnie jak wszyscy, którym wypadło żyć w takich czasach. Ale nie mamy na to wpływu. Od nas zależy jedynie użytek, jaki zechcemy zrobić z darowanych nam lat." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Co pociąga nas w wizji świata stworzonego przez Tolkiena? 
Autor Wiadomość
Adiemus
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 09-05-2007 10:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

A ty, Amaral, co byś napisał widząc tak postawione pytanie? Język
Pytam, bo podobne tematy zdążyliśmy już przez czasokres istnienia Foruma już nie raz rozpocząć (ot, kilka dla naprzykładu:
Za co uwielbiamy twórczość Tolkiena
Co w tym Śródziemiu tak naprawdę jest?
Tolkien i jego twórczość w jednym słowie zamknięta
a nawet Znudzenie Tolkienem Jestem rozwalony
-to tak na szybkiego znalezione, a ileż podobnych już poszło do Kucyka, a stamtąd do kosza? Chyba nawet Wielki grzmię jak Manwe Forumowy nie pamięta, bo wątpię, żeby trzymał gdzieś bazę danych o skasowanych tematach Pserwa ))
- i kto chce, może się w nich wypowiedzieć. Ty wolałeś (w przyczyny nie wnikam, choć podejrzewam jedną Złośliwy uśmiech ) założyć swój własny, nowy temat.
A ze lubię się popisywać tym, że znam określenie "brzytwa Ockhama" Język , więc zrobię to Uśmiech Saurona ;D po raz kolejny:
Nie należy mnożyć Topików i Topć ponad potrzebę Wielkiego Foruma Elfik

Btw witaj na Forumie Spox Mnóstwa mądrego spamu życzy
złośliwy Papa Spamerf Balrog
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora