Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Jak przekonujecie ludzi do sięgnięcia po książki Tolkiena? 
Autor Wiadomość
Avalonne
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 27-03-2007 21:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, nie przekonuję ludzi do przeczytania książek Tolkiena. Ale oni często sięgają i mówią potem, że to przeze mnie... Złośliwy uśmiech Dzieje się tak chyba dlatego, że z jednej strony nie przekonując - chętnie mówię o swoich literackich zainteresowaniach Tolkienem, gdy ktoś mnie o to zapyta. Elfik Jestem również otwarta na dyskusję o innych autorach, jeżeli oczywiście choć trochę znam ich twórczość Uśmiech Bardzo często się zdarza, że moi znajomi sięgają po TOlkiena, bo w głębi serca pragną się czymś zachwycić. Wiedząc zaś, że opowieści o Śródziemiu należą do moich ulubionych, sięgają po nie tymbardziej. Fakt, że ktoś pokochał te utwory rodzi w nich nadzieję, że i oni stracą dla nich serce.... Z przymrużeniem oka Super śmiech Love Po przeczytaniu okazuje się, że część jest rozczarowana treścią książek, ale części się podoba Uśmiech
TO co napisałam, to po części moje refleksje, a po części wnioski wyciągnięte z rozmów z ludźmi, którzy sięgnęli po TOlkiena Uśmiech
cierpi wraz z Tobą, lecz jego granie
Płynące ponad czasem i światów granicą
Powtórzą fale o brzeg bijące... płakaniem...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email