Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Poprzez mrok można czasem dotrzeć do światła." Gelmir, Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: LOTR TCG a Tolk Fok 2k7 
Autor Wiadomość
theMilo
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 21-03-2007 17:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

It comes to this at last...udało mi sie tu zarejerstrować Uśmiech (szkoda tylko, że "Milo" był już zajęty przez jakąś nędzną podróbke Język)
Więc ja już wyjaśniam, o co biega(akurat sam zainteresowany The Aragorn ma już wszystko wyłożone ale nie zaszkodzi, zeby reszta TFowiczów wiedziała, co się kroi:) )

Otóż jakoś tak ok. czerwca zeszłego roku z 2 znajomymi od kart LotR TCG wpadliśmy na pomysł zjednoczenia karcianego świata LotRowego(ktory w tamtym momecie upadał) i zorganizowania serii ogolnopolskich turniejow pod nazwą Liga Polska. Wszystko układa sie po dobrej myśli, co miesiąc, od września począwszy rozgrywany jest turniej na skale ogolnopolska w jednym z wiekszych miast. Kazdy z nich jest wyjatkowy,frekwencja dosc wysoka ale na final postanowilismy wymyslec cos oryginalnego i wystrzalowego. A gdzie jest najbardziej wystrzalowe miejsce w klimatach Tolkiena Śmiech Exactly Uśmiech Dlatego też postanowiliśmy(przy uprzedniej zgodzie Elka) zorganizować finał na tegorocznym tolkfolku. Wszystko generalnie jest przygotowane, turniej odbedzie sie własciwie w przeddzien tolkfolku, w czwartek przed powitalnym ogniskiem, ew. w piatek odbedzie sie drugi etap finalu w ktorym zagra top 8-16(to jest jeszcze chyba do ustalenia-szczegolnie, ze wtedy sa przygotowania do Bitwy ktorych raczej nikt nie chce ominąć). Z tego co wiem, ok 20 osob z karciankowcow(Aragorn, wiem czego sie boisz, ale nie, ONI nie zostają Język znając ich to przyjadą, wygrają i pojadą Z przymrużeniem oka )zywi chec zostania na TFie i poznania tego magicznego konwentu,zagrania w larpie, bitwie etc(a jako ze znam wszystkich osobiscie recze za nich, ze sa to naprawde fajni ludzie Uśmiech ). Na samym turnieju przewidujemy ok 60-70osob. Tak, ze kto jest chetny zagrac/zobaczyc jak grają Pro Język niech przyjezdza dzien wczesnije do Bielawy, na pewno zostanie wwpisany na liste Uśmiech
Mam nadzieje, ze pomysł Wam sie spodoba, i bedziecie zadowoleni zarowno z samego turnieju jak i kilku nowych tolkfolkowych twarzy Uśmiech

Milo