Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"„Nie lubię zmian - oznajmił Hamfast Gamgee - kto by je lubił w moim wieku, a już zmian na gorsze ścierpieć nie mogę". „Pewnie, że co gorsze, to złe - rzekłem mu - więc ci życzę, żebyś najgorszego nie doczekał"." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - NAGRODY 
Autor Wiadomość
Elenwe
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 01-03-2007 23:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Wchodzi na mównicę.

Na wstępie chciałam podziękować:
- moim rodzicom za to, że tu dziś jestem; uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy
- organizatorom za samą ideę konkursu, za ich zaangażowanie i tak często wystawianą na szwank cierpliwość; bukiet dla ciebie, dziękuję
- wszystkim, którzy układali pytania kwiatek dla ciebie, dziękuję, za możliwość pogimnastykowania umysłu, przypomnienia sobie rzeczy zapomnianych i dowiedzenia się tych nieznanych;
- sponsorom za hojność; owacje na stojąco, ach dziękuję, dziękuję
- i wreszcie wszystkim, którzy brali udział w Konkursie Piwko, tym, którzy wytrwali do końca i którzy nie wytrwali, tym, którzy byli przede mną, za mną i tym, z którymi biegłam krok w krok.
Jeszcze słów parę, jeśli można. robienie pieknych oczek Będąc z natury umiarkowaną pesymistką, nie robiłam sobie zbyt wielkich nadziei, że któregoś dnia stanę przed koniecznością tego (jakże przyjemnego) wyboru. Tiaaaa A jednak! Jestem za Przyznać muszę, że podczas Konkursu miałam już moment załamania smutna rezygnacja, zaczęłam nawet pisać posta, że "ja się wycofuję" i "proszę wymazać po mnie wszelki ślad w tabeli wyników", po czym go wykasowałam, zaczęłam pisać od nowa, znów wykasowałam i tak kilka raz za razem w ciągu jednego wieczora. Rano mi przeszło. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech I bardzo dobrze.
A ponieważ dzięki mojemu niezdecydowaniu losy potoczyły się tak, a nie inaczej, przeto dokonuję wyboru.
Wybieram zestaw IV i bardzo proszę o dedykację w tym ślicznym, eleganckim "Silmarillionie".
Schodzi z mównicy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email