Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze się doczeka ich plonów, a wtedy już może odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna" Silmarile i niepokoje wśród Noldorów, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) 
Autor Wiadomość
Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 20-01-2007 19:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Mellorn to ja już zaczynam Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę - o ten śnieg Uśmiech

Ale chciałam wyrazić swój zachwyt Nellelórë bo skoro mowa o wierszach i pieśniach, chciałam sie pocieszyć po nieudanych ostatnich odpowiedziach i zajrzałam do Rymowanek Zdziwienie chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
wpadłam w taki zachwyt jak nie przymierzając Elwe gdy ujrzał Melianę Love Oklaski
Cytat:
Jako postanowił, wkrótce czynić zacznie:
Forum w dni niewiele wyglądać tak smacznie
Poczyna, że wabić będzie odtąd gości
Jak te pszczółki małe, co w niecierpliwości,
By je wypróbować, spamią bez frasunku,
Aż elfy wśród potopu słów, myśląc: "Ratunku!",
Porwie swe nożyce i, na nic nie bacząc,
Tnie i rwie na strzępy: "Niech krzyczą, niech płaczą!"
Niechaj się hobbity, elfy, krasnoludy,
Ludzie, orki, nazgule i inne paskudy
Nauczą, że myśleć tu trzeba kruszynkę.
Tak samo traktuje i przyszłą Adminkę...

To tak lekko brzmi chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość