Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) 
Autor Wiadomość
Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 20-01-2007 19:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Mellorn to ja już zaczynam Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę - o ten śnieg Uśmiech

Ale chciałam wyrazić swój zachwyt Nellelórë bo skoro mowa o wierszach i pieśniach, chciałam sie pocieszyć po nieudanych ostatnich odpowiedziach i zajrzałam do Rymowanek Zdziwienie chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
wpadłam w taki zachwyt jak nie przymierzając Elwe gdy ujrzał Melianę Love Oklaski
Cytat:
Jako postanowił, wkrótce czynić zacznie:
Forum w dni niewiele wyglądać tak smacznie
Poczyna, że wabić będzie odtąd gości
Jak te pszczółki małe, co w niecierpliwości,
By je wypróbować, spamią bez frasunku,
Aż elfy wśród potopu słów, myśląc: "Ratunku!",
Porwie swe nożyce i, na nic nie bacząc,
Tnie i rwie na strzępy: "Niech krzyczą, niech płaczą!"
Niechaj się hobbity, elfy, krasnoludy,
Ludzie, orki, nazgule i inne paskudy
Nauczą, że myśleć tu trzeba kruszynkę.
Tak samo traktuje i przyszłą Adminkę...

To tak lekko brzmi chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość