Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - informacje 
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

WpisWysłany: 04-12-2006 15:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

TallisKeeton napisał(a) (zobacz wpis):
Fajnie się zapowiada ten konkurs Uśmiech chwała wam, chylę czoła, dzięki Ale to było bardzo hobbickie, albo i fanowskie okreslenie czasu Uśmiech -
Cytat:
do godz. 12 rano

Super śmiech Love

Ano Elfik Zabawnie wyszło, ale niech zostanie, zabawne = zdrowe wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Balduran De'Arnise napisał(a) (zobacz wpis):

Znaczy się mamy tutaj się zgłaszać? Jestem rozwalony
Bo ja bardzo chętnie wezmę udział Super śmiech

heh Elfik Jestem rozwalony Co konkurs to samo Z przymrużeniem oka Nie trzeba się "zgłaszać". W konkursie może uczestniczyć każdy forumowicz w dowolnym momencie. Wystarczy zacząć odpowiadać na pytania Uśmiech

Dobrze słyszeć że Ludy Śródziemia "się zbroją" i ostrzą zęby (chociaż nie orkowie Z przymrużeniem oka) na zdobycie sssskarbów Elfik