Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001
 
Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Dawaj szczodrze, ale tylko to, co twoje." Sador Labadal do Turina, Niedokończone Opowieści


pokaż tylko ten wpis  Temat: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - informacje 
Autor Wiadomość
elfy
Administrator


WpisWysłany: 04-12-2006 00:23    Temat wpisu: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - informacje Odpowiedz z cytatem

Cześć Elfik

Świętowania z okazji 5-lecia raz, dwa, raz, dwa, tempo! jeeeeej! skaczę z radości Boromir forum Tort ciąg dalszy hurrra!! impreza!! szampan!!

Tym razem Z przymrużeniem oka postanowiliśmy obsypać was tolkienowskimi Prezent mathomami Prezent . A co Wykrzyknik , wprawdzie forum to nie Mikołaj elfik Mikołajowy i jego worek ale jak zobaczycie w innym temacie to dużo chyba nie odstajemy od Gwiazdki Świąteczny pocałunek Z przymrużeniem oka Elfik

Pretekstem Z przymrużeniem oka do obdarowania będzie "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" Uśmiech który nagrodami i długością przebije (mamy nadzieję wieeeeeeeeeelgachny uśmiech ) nawet nasz słynny "I Niecoroczny Konkurs Tolkienowski" z przed kilku lat Uśmiech Mamy nadzieję, że sprawi niemałą frajdę wszystkim forumowiczom, i tym którzy są z nami długo i tym którzy od niedawna Uśmiech

Więcej o tym w innym temacie (znowu Z przymrużeniem oka) a tymczasem napisze trochę spraw organizacyjnych czyli o regulaminie (będzie on bardzo podobny do tego który sprawdził się w I NKT )

Wszelkie ogólne pytania dotyczące konkursu zamieszczajcie w tym temacie.

Regulamin I Z przymrużeniem oka Elfik "Jubileuszowego Konkursu Tolkienowskiego"


Konkurs jest wyłącznie zabawą lecz jak każda zabawa musi mieć jakieś reguły. Przed przystąpieniem do niego zastanów się dobrze czy je akceptujesz. Jeżeli Ci się nie podobają to nie przystępuj do konkursu a oszczędzisz sobie rozczarowań i nerwów Uśmiech W konkursie mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forum.

1) Odpowiedzi są sprawdzane przez administratorów forum: elfy i Nifrodel (zwanych dalej: Organizatorami Uśmiech ). W sprawach dyskusyjnych rozstrzyga zdanie Organizatorów i jest nieodwołalne. Pamiętaj, że konkurs to ZABAWA a nie teleturniej o 100tys. złotych Uśmiech

2) Dołączyć do konkursu można w dowolnym momencie. Pytań jest 50 łatwych i 50 trudnych. Łatwe są za 1pkt. a trudne za 2pkt. Nie przyznaje się punktów częściowych. Odpowiedź może zostać zaliczona albo nie, bez stanów pośrednich. Pytania będą pojawiać się od poniedziałku do piątku do godz. 12 rano w zestawach po 2 (łatwe i trudne). Na odpowiedź będzie 48 godzin (czyli do godz. 12 dwa dni poźniej, data do której można przysyłać odpowiedzi będzie zawsze umieszczana przy pytaniu), potem odpowiedzi na dane pytanie nie będą przyjmowane. Weekendy będą wolne Z przymrużeniem oka od pytań (w związku z tym, że nie wszyscy mają dostęp do sieci w dni wolne od pracy/szkoły).

Odpowiedzi proszę wysyłać:

  1. przez email na adres konkurs@tolkien.com.pl Liczy się data wysłania emaila. Email powinien zawierać pseudonim forumowicza oraz informację na które pytanie odpowiada.

Jeżeli chcesz poprawić swoją odpowiedź to możesz wysłać ją jeszcze raz (jeżeli czas odpowiedzi na pytanie jeszcze się nie skończył) ale koniecznie zaznacz, że udzielasz odpowiedzi na to pytanie ponownie.

Po każdym pytaniu ranking konkursu będzie uaktualniany i pojawi się prawidłowa odpowiedź na pytanie.

3) Konkurs wygrywa osoba z największą ilością punktów Uśmiech W przypadku równej ilości punktów odbędzie się dogrywka w Gospodzie "Pod Pływającą Kłodą" w umówionym terminie ale nie może być dłuższy niż tydzień od zakończenia konkursu.

4) Nagrody z konkursu zostaną przyznane następującą metodą: zwycięzca wybiera sobie nagrodę z całej puli, zdobywca drugiego miejsca z pozostałych nagród itd. Zastrzegamy sobie (elfy i Nifrodel) prawo do anulowania wszelkich nagród (na przykład z powodu wycofania się sponsorów albo innych przypadków losowych)

5) Odpowiadajcie na każdy zestaw pytań w osobnych mailach. Czyli: odpowiedź na pytanie 1.1 i 1.2 w jednym mailu a odp. na zestaw 2.1 i 2.2 w innym. Łatwiej jest nam wtedy segregować maile.

6) Począwszy od zestawu siódmego, nie można już się łączyć w drużyny - za wyjątkiem osób dopiero przystępujących do konkursu.

Spis nagród oraz sponsorów pojawi się najpóźniej w dniu rozpoczęcia konkursu czyli 8 grudnia 2006 do godz. 12 Uśmiech

Twórcy pytań oraz admini nie mogą brać udziału w konkursie.

Linki:
Informacje o nagrodach - "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - NAGRODY
Ranking
Pytania - konkurs rozpoczyna się w piątek (8.12.2006)

Pozdrawiamy
Elfik Elfik Elfik i Nifrodel Tiaaaa
_________________
"Sprawiedliwość jest dobra i nie pragnie dalszego zła, lecz może sprawić, że zło już uczynione działa nadal i nie powstrzyma go przed wydaniem owocu smutku"
Manwë


Ostatnio zmieniony przez elfy dnia 07-01-2008 00:56, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Powered by phpBB2
Copyright © tolkien.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.