Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Całe życie trzeba się uczyć." Dziadunio, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Jak przekonujecie ludzi do sięgnięcia po książki Tolkiena? 
Autor Wiadomość
Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

WpisWysłany: 13-10-2006 13:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Foriss napisał(a) (zobacz wpis):
Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):

Myślę, że trzeba utrafić w zainteresowania potencjalnego czytacza

niezgode sie.....jesli mówisz z serca to co czujesz ten z kim rozmawiasz bedzie wiedział ze to co mówisz jest w 100% prawdziwe i sięgnie po książkę która budzi takie emocje......

Daj Eru, abyśmy takich ludzi spotykali Jestem rozwalony Niestety większość będzie Cię traktować z przymrużeniem oka i popatrzy na Ciebie jak na specyficzny przypadek schizofrenii tudzież eskapizmu Złośliwy uśmiech Czas jakiś temu braliśmy z częścią naszej Kompanii udział w programie "Weekend, weekend" - był to występ na żywo, cała masa stresu etc. W każdym razie dziennikarz, który tenże program prowadził, wprost poruszał temat fascynacji Śródziemiem od tej właśnie strony - dopatrując się zagrożenia wręcz dla zdrowia psychicznego. Dziekuję. Nigdy więcej nie zamierzam rozmawiać z postronnymi ludźmi, którzy nie są zainteresowani, na tematy tolkienowskie. Ani tym bardziej ich zachęcać Złośliwy uśmiech

Poza tym w ogóle nie wyobrażam sobie, abym miała mówic szczerze, co czuję, będąc w Śródziemiu, każdemu, kogo chciałabym przekonać do przeczytania czegokolwiek z twórczości Tolkiena. Są to bowiem dla mnie tematy, które porusza się wyłącznie z osobami bliskimi. Z drugiej strony nie czuje większych oporów przed publikowaniem moich wierszy na stronie Kompanii, chociaż są one w większości bardzo osobiste. Ale wiem, że ignorant nie tylko nie zrozumie, ale i nie będzie mu się chciało czytać. A ci co bardziej wrażliwi na poezję docenią. Podobnie z fotografią. I to tyle w kwestii popularyzacji Śródziemia z mojej strony Złośliwy uśmiech

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora