Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poza kręgami świata nie dosięgniesz tych, co Cię odrzucili." Hurin do Morgotha, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Jak przekonujecie ludzi do sięgnięcia po książki Tolkiena? 
Autor Wiadomość
Adiemus
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 11-10-2006 21:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Foriss napisał(a):
tylko indywidualne podejście do człowieka zwiększa nasze szanse na sukces którym będzie to ze ten człowiek pomyśli ze może warto by było sięgnąć po tę książkę
O, to się nazywa: trafić w sedno Jestem za
Cytat:
ja gdy mówię komuś z mojego otoczenia o WP staram się po prostu przekazać to wszystko co czuję do tych książek
Hie, z tym to już jest problem Język Taki wszystkoizm czasami potrafi się rozminąć z celem. Myślę, że trzeba utrafić w zainteresowania potencjalnego czytacza; u Tolkiena wieeele można znaleźć (no, problem będzie z facetem, który ma bzika na punkcie techniki i aparatur wyłącznie, kocha czytać sensację i czystą SF -ale na Stare Warsy nosem kręci, bo mu Moc nie pasuje; takiego spisujemy z góry na straty Złośliwy uśmiech ).
Jeżeli "ofiara" Jestem rozwalony lubi poezję i ceni piękno słowa -podsuńmy pod nos fragment z Domów Uzdrowień, ten, w którym Obieżyświat kruszy liście. Robi to trzy razy, w ten sam sposób -ale jakże różnią się od siebie opisy tej prozaicznej (niby) czynności Język I ileż w nich poezji Spox Jestem za
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora