Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"To bardzo długa historia. Gdybym chciał opowiedzieć ci wszystko, siedzielibyśmy tutaj dopóty, póki wiosna nie zamieniłaby się w zimę." Gandalf do Froda, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Ekranizacja Hobbita 
Autor Wiadomość
Adamob
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 11-10-2006 18:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dałoby się wybrnąć z tej sceny nie wycinając jej.
Można by wstawić dzieci elfickie niewinne dziecko, początkujący . Wiem, że w Trzeciej Erze nie było już ich wiele, ale jako takie postacie poboczne. Wtedy aktorzy pasowaliby do zachowania Uśmiech . A dopiero po przebyciu mostu wędrowcy ujrzeliby pozostałych już poważnych i dostojnych elfów. Wtedy zostałby z pewnością zachowany klimat bajki dla dzieci Język

A jesli chodzi o Thranduila. Nie obraziłbym się jeśli wyglądałby podobnie jak zrobiła jego figurkę firma Games Workshop (załącznik). Wizerunek IMHO dośc ładny, pozostawałby wtedy tylko wybór odpowiedniego aktora. Lecz za Chiny nie zniósłbym scen z Legolasem. Nie było go w książce, po co ma być w filmie wściekły ??

A Biała Rada itp. według mnie będą to zrobione wstawki tak jak w WP było ukazane np. uwięzienie Gandalfa. Czyli jako takie migawki, przerywniki akcji głównej.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email