Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Miejcie nadzieję, ze w końcu nawet najbłahsze z waszych pragnień wyda owoce." Posłowie Valarów do Numenorejczyków, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Spotkania tolkienologiczne w Warszawie 
Autor Wiadomość
Lomendil
Strażnik Północy

WpisWysłany: 17-07-2006 18:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
W sumie słusznie Lomendilu (czy tak odmieniamy??). Tym bardziej, ze powstała pewna mala problema. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Wiem, że kilka osob chciało, zeby kolejne spotkanie odbyło się w sierpniu. Wstepnie pomyślalem o 19 sierpnia, ale ... No wlasnie okaząlo się, że w sierpniu moj Instytut jest zamkniety w soboty. Co gorsze w dni powszednie jest czynny do 15:00. Wiec warto się zastanowic, nad miejscem. Spróbuję się jeszcze nad czymś zastanowic, ale na dzisiaj sytuacja wygląda tak a nie inaczej.
Jeżeli macie inne propozycje jestem na nie otwary. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Chyba tak się odmienia Uśmiech
Co do miejsca: gdyby pogoda była sprawą pewną, myślę, że w miesiącu takim jak Urime można by spotkanie zorganizować w plenerze, nie wiem, np. na skarpie za kościołem sakramentek na Nowym Mieście - tylko że nikt z nas nie zagwarantuje, że 19.08 nie będzie padać - nawet ja, chociaż na spotkanie u Ringa przepowiedziałem deszcz, i był deszcz Uśmiech
W razie czego, polecałbym miejsce koło UW, mianowicie herbaciarnię TeaArt, o tej porze roku są tam pustki, a miejsca jest dosyć i duże stoły, obsługa życzliwa, nieraz widziałem tam spore [no, powiedzmy do 10 osób, nas pewnie byłoby więcej...] grupy dosyć głośno rozprawiające.