Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Ktoś musi ciągnąć dalej zaczęty wątek." Bilbo, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Czy Frodo miał wybór? (misja Powiernika Pierścienia) 
Autor Wiadomość
Nifrodel
Administrator

WpisWysłany: 05-03-2002 11:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Sevolas napisał(a):

To nie było miłe, ani grzeczne. Smutek

Złośliwy uśmiech Wybacz...chyba się trochę zagalopowałam oops, zawstydzenie Język '

Cytat:
A wracając do pytania, to z pewnoscią zauważyłeś przemianę jaką Frodo przeszedł podczas wyprawy, bo piszesz o tym wyżej, więc o co pytasz?

1. Nie pytam.
2. Napisałeś, że nie jesteś przekonany, że Frodo i chciał być taki jak wcześniej ale również, że nie sądzisz, żeby cokolwiek stracił.
3. Przytoczyłam cytat z filmu, dlatego, że właśnie bardzo obrazowo pokazuje rozterki Froda, który właśnie chciałby, żeby to wszystko w ogóle się nie wydarzyło.
4. Powiedziałeś, ze z filmu się nie liczy.
5. Przytoczyłam cytat z książki.
6. Chcesz więcej cytatów? Język

Sevolas....nio bądź poważnym dyskutantem i zamiast obnosić się ze swoją subiektywnością, podaj cytat, który mógłby być poparciem Twoich osobistych interpretacji rzekomej woli Froda, by nie być takim jak wcześniej.
ufff..... Elfik
blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora