Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Kącik zołz złośliwych :-] 
Autor Wiadomość
Airis
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 12-06-2006 16:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Falmawen napisał(a) (zobacz wpis):
Z dzisiejszego dnia jessst tylko ta jedna* zdobycz jest godna przedstawienia, ale przy okazji dowodzik to na to, że Morgulduina wcale nie jest zatruta czy coś!! Wmordor z tą całą propagandą wściekły - toż to nie kwitłoby w takiej ilości, gdyby mu było źle Spox

*są też dowody na poplątanie wszystko mi się pomieszało elfiąt przy użyciu mieczy oraz że ogólnie lubią sobą rzucać o ziemię, ale przez wzglad na dobrze rozwijającą się ekhm dyplomację, nie będę zamieszczać obrazów agresssji międzyelfiej Język I tak zobaczycie pewnie na TFie Jestem rozwalony

Dowodów co prawda nie ma, ale nie tylko elfy sie plątały na ostatnim treningu Język agresja wewnątrzmorgulska przy uzyciu mieczy (albo nie) ma się jak na razie kwitnąco Jestem rozwalony i jak sądzę również będzie do zaobserwowania w dużych ilościach na TFie Pserwa

Niech żyją/istnieją treningi Morgulsko-Ossiriandzko-Noldorskie Elfik !