Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Kącik zołz złośliwych :-] 
Autor Wiadomość
Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

WpisWysłany: 11-06-2006 20:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Falmawen napisał(a) (zobacz wpis):

A MIRDAUTAS VRAS Summonigu?? - w pierszej chwili mi się pomyślało, bo akurat w Minas Morgul rozbrzmiewało.
Ale potem się w ramach upewnień dopytałam i cóż - to nie orkowie chyba spiewają - Sauron jest narratorem. Ale to też jest rotflowo, bo jak on z takim głosem z Finrodem się chciał mierzyć... ew. elfie głosy są ee.. Ratujcie bo go pobiję hehe...

Sauron jest narratorem - tak napisali autorzy tekstu na swojej stronie Jestem rozwalony Jednakowoż mogli to śpiewać orkowie Złośliwy uśmiech Ciekawe, jak długo musieli ćwiczyć to śpiewanie pod okiem Oka Jestem rozwalony Które co jakiś czas im krzyczało: "trzymać rytm!!" "teraz wchodzą soprany!!" Jestem rozwalony Złośliwy uśmiech "to nie jest śpiewanie, jak Wy chcecie wymaszerować na wojnę nie umiejąc porządnie śpiewać?? jakie świadectwo dacie mnie, mnie, który się na pieśni pojedynkował??" Jestem rozwalony nie dziwię się, że Sauron się tak stresował potem przez cały czasss Jestem rozwalony
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora