Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Kto był w Błogosławionym Królestwie, ten żyje w obu światach naraz i zarówno widzialnym, jak niewidzialnym siłom może przeciwstawić własną wielką moc." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Ennorath - strona od tolkienistów dla tolkienistów 
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

WpisWysłany: 11-05-2006 09:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Świetna strona wieeeeeeeeeelgachny uśmiech chwała wam, chylę czoła, dzięki gdy tylko mam chwilę w norce, zaglądam na Ennorath, żeby poczytać... Uśmiech
Na razie udało mi się pochłonąć tekst Ringa o Tolkienistach wieeeeeeeeeelgachny uśmiech - czyta się go z wieeeelką przyjemnością i niemałym rechotem (zwłaszcza gdy hobbit sam się próbuje podpiąć pod którąś grupę Z przymrużeniem oka ) i z uwagą przeczytałam artykuł Valhalli o fechtunku - świetny tekst i zdjęcia Uśmiech chwała wam, chylę czoła, dzięki Na pewno jeszcze wrócę do tego artykułu...

Gratulacje dla grafików za opracowanie wyglądu strony Uśmiech jest po prostu przepiękna Love
Wieczorem wrócę do czytania - jeżeli tylko V Era pozwoli mi wrócić o jakiejś normalnej porze do norki Język

Moje Śródziemie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora