Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Ennorath - strona od tolkienistów dla tolkienistów 
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

WpisWysłany: 08-05-2006 11:01    Temat wpisu: Re: Ennorath - strona od tolkienistów dla tolkienistów Odpowiedz z cytatem

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):

elfy - za pomoc w tworzeniu stronki.

Moja pomoc to jakieś 5% dłubania w bebechach Elfik. Całą resztę wielkim nakładem pracy i czasu stworzyła Nifrodel Uśmiech chwała wam, chylę czoła, dzięki bukiet dla ciebie, dziękuję Jej dzieło prezentuje się wspaniale Jestem za Strona jest bardzo ładna wizualnie zarówno pod względem kolorystycznym jak i wielu ozdobników wzbogacających wygląd, ma swój klimat Jestem za

Artykuły są świetne (jestem w trakcie czytania Elfik ) a tematyka zróżnicowana Jestem za Każdy znajdzie coś dla siebie Uśmiech
Gratulacje dla autorów tekstów Oklaski Chylę kosmosowego Elfik czoła przed pracą jaką wykonaliście i świetnemu efektowi końcowemu w postaci bardzo ciekawych i oryginalnych artykułów Jestem za No i przed Nifrodel Wałkiem go! która wpadła na pomysł stworzenia takiej strony i poświęciła dużo energii by wszystko zorganizować i połączyć w całość Uśmiech

Smakowitej tolkienistycznej strawy Jestem rozwalony uwarzyliście Elfik Piwko teraz tylko kosztować i delektować się Tort victory