Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"„Nie lubię zmian - oznajmił Hamfast Gamgee - kto by je lubił w moim wieku, a już zmian na gorsze ścierpieć nie mogę". „Pewnie, że co gorsze, to złe - rzekłem mu - więc ci życzę, żebyś najgorszego nie doczekał"." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Spotkania tolkienologiczne w Warszawie 
Autor Wiadomość
M.L.
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 28-04-2006 19:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Jakby kto pytał, to MumakiLe mają niewiele wspólnego z Entami, głównie dlatego, że są pochopne!!! Powiem wiecej BARDZO POCHOPNE i zamieszczają informacje nie bacząc na konsekwencje i dobre obyczaje. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Trochę pochopnie zmaieściłem poprzednie ogłoszenie, nie będąc pewnym wszystkich szczegółów. Ale nie cieszcie się na zapas, spotkanie się odbędzie. Niestety ze względów obiektywnych musieliśmy je przenieśc w czasie i przestrzeni. Jakie to czynniki obiektywne: ano zaplanowany wcześniej wyjazd Silvany i nieco późniejsze seminarium literackie w Katowicach.

Dlatego ostatecznie spotkanie odbędzie się 24 czerwca 2006 roku o godz 13:00 w Instytucie Historycznym UW, sala B (parter, pierwsze wejście od dziedzińca). Tematyka pozostaje bez zmian, chyba że macie inne propozycje.

Z wszelkimi szczegółówymi pytaniami prosze pisac tutaj, lub na PW.

Pozdrawiam

M.L.
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora