Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Tak właśnie najczęściej bywa z czynami, które obracają koła świata: dokonują ich małe ręce, na małych spada ten obowiazek, gdy oczy wielkich zwrócone są w inna stronę." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Slash w fanfikach tolkienowskich 
Autor Wiadomość
TallisKeeton
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 13-03-2006 04:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zdziwienie Zdziwienie Zdziwienie Ja bardzo przepraszam, a kto udoskonalil pismo wymyslone przez Rúmila? Tengwar nie bez przyczyny jest nazywanty tengwarem Fëanora. Kto wzbogacil jezyk? Slynne Þ - jak sie nie myle - to wlasnie szibbolet Fëanora. Kto eksplorowal najdalsze groty i jaskinie i obdarowywal prezentami wszystkich dookola?

No, tak. Nie pamietam już Silma Uśmiech oops, zawstydzenie

na ubita ziemie Cie zawolam i zmyc zniewage krwia kaze! Złośliwy uśmiech

jaaasne, tylko polecę po mego ulubionego Handafanga Uśmiech

Cytat:
A mozesz gdzies w watkach nt filmu napisac o tych fragmentach z HoME w filmie? To bardzo ciekawe Jestem za

Tak, tylko sprawdzę rano w książce, bo akurat te fragmenty zaznaczyłam ołówkiem. Nie wiem czy akurat filmowcy studiowali dogłębnie HoME, czy po prostu przypadkiem tak im wyszło, ale, jesli przy pisaniu scenariusza zaglądali do HoME to wygląda to ciekawie, a zwłaszcza dla mnie w kontekście tych oskarżeń, których się czasem można w sieci naczytać, że PeJot nie zna dobrze twórczości Mistrza, że nie ma pojęcia o szczegółach i, że napisali to wszystko "na odwal."
THX za linka Uśmiech
poz Uśmiech
tal